Додому Новини регіону

Донеччина палає: російські обстріли не вщухають, жертви та руйнування зростають – 29 травня, оператитвна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Лиманщина знову під обстрілами: окупанти тероризують мирних жителів Донеччини – 28 травня, оператитвна ситуація

Війна на Донеччині не припиняється ні на мить. За минулу добу російські окупанти 17 разів обстріляли мирні населені пункти області, залишивши за собою слід смерті, руйнувань та людського горя.

Покровський район. У Курахівській громаді пошкоджено 4 будинки у Гострому і будинок у Курахівці. У Селидовому 1 людина загинула і 1 поранена; зруйновано будинок, пошкоджено 10 будинків і крамницю.

Краматорський район. У Краматорську пошкоджено будинок і нежитлову споруду. В Олексієво-Дружківці поранено 7 людей, пошкоджено близько сотні будинків. У Костянтинівці поранено людину, пошкоджено 8 багатоповерхівок, 3 інфраструктурні об’єкти та підприємство.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 5 приватних будинків, багатоповерхівка і нежитлова будівля. У Торецьку 2 людини загинули і 3 поранені; пошкоджено 6 багатоповерхівок, 6 адмінбудівель та 2 інфраструктурні об’єкти. Також у Північному пошкоджено 18 будинків. У Сіверську пошкоджено будинок і адмінбудівлю.

Попри постійну небезпеку, вдалося евакуювати 165 людей, серед яких 15 дітей.