Додому Новини Лиманщини

Загинув майстер лісу Олександр Івков

ГІРКА ВТРАТА у сім’ї лісівників Донеччини

Трагічні новини з Лиманщини. Перебуваючи в обході близько 16:00 2 червня 2023 року на розтяжці підірвався 49-річний майстер лісу Івков Олександр Анатолійович. Загинув на місці.


25 років він пропрацював у Дробишевському лісництві трактористом та майстром лісу. Одружений, лишилася малолітня донька. Він знав Дробишевський ліс досконало. Виконував всі виробничі завдання ретельно. Був сім’янином з великої букви. Кохав свою дружину і обожнював чарівну донечку. 30 травня поточного року він відзначив свої 49 років. А 2 червня обходячи свої лісові володіння, а це сталося у кілька десятків метрів від сторожової башти лісництва, натрапив на зрадницький рашистський вибуховий пристрій. Загинув миттєво. Ми працюємо в найскладніші часи, щоб підтримати нашу країну. Кожен з нас, в будь-якій ситуації, робив свою роботу.

Олександр віддав своє життя, виконуючи свої обов’язки. Співчуття родині та близьким. Вічна пам’ять хороброму лісівнику – Олександру Анатолійовичу ІВКОВУ.

Розмінування деокупованих лісів триває та, на жаль, сапери не можуть дати 100% гарантії безпеки у лісі. Наразі 27 тисяч гектарів лісів Лиманщини забруднено вибухонебезпечними предметами. Лісівники щодня здійснюють справжній подвиг, виконуючи свої обов’язки та доглядаючи за лісом.
Лиманський та Слов’янський лісгоспи Донеччини перебувають у стадії долучення до державного підприємства «Ліси України». Нині підпорядковуються напряму Держлісагентству.

ДП “Ліси України”
Державне агентство лісових ресурсів України