Додому Про наших людей

Ювілей. Залізничниця – віковічниця

Свій 100-річний ювілей відзначила наша колишня колега-залізничниця, чудова мати, бабуся та прабабуся – Марія Миколаївна Беловодська.

Марія Миколаївна Беловодська народилася та все життя прожила у місті Краматорську. Має понад 37 років трудового стажу на залізничному транспорті – у 1980 році пішла на пенсію з посади телефоністки Слов’янської дистанції сигналізації та зв’язку. Можливо,  це доля, але рівно через 25 років донька Марії Миколаївни – Людмила, до речі, теж залізничниця, отримала пенсійне посвідчення з таким же точно записом щодо останнього місця роботи.

На своє 100-річчя Марія Миколаївна отримала багато привітань, але, зі слів доньки, найбільше її потішило одне з побажань – прожити ще не менше ніж 50 років. Людмила розповіла: «Звичайно в житті у мами було багато випробувань, її молодість припала на період Другої світової війни. Але скільки її пам’ятаю, вона завжди була оптимісткою. Ніколи не сиділа на місці, працювала, дбала про сім’ю. У вільний час любила вишивати, читати, слухати музику».

День народження Марія Миколаївна відзначала вдома, у родинному колі. Свято було майже традиційним – з квітами, тортом, смачними стравами, але водночас незвичним та зворушливим. Адже того дня діти, онуки й правнуки вітали не просто маму, бабусю та прабабусю, а найстаршу жінку роду, берегиню, яка попри всі труднощі й поважний вік залишилася доброю, щирою та відкритою до радощів життя.