Додому Новини Лиманщини

Ніна Тирінова – памʼятаємо

Надвечір 22 серпня 2023 року російська армія обстріляла село Торське, що у Лиманській громаді. Внаслідок ударів ворога загинула Ніна Тирінова, а поруч із нею – донька Галина. Вони сиділи на лавочці біля дому. Ворожий снаряд розірвався за кілька метрів від мами і доньки.

Ніні Тиріновій було 88 років. Вона родом із селища Ямпіль. Там зростала і навчалася. Дитина війни. Після одруження переїхала до села Торське, звідки був її чоловік. Працювала дояркою у місцевому колгоспі. Останні роки життя була на пенсії. Займалася домашнім господарством, поралася в саду і на городі.

«Бабуся – це наш промінчик сонця. Вона не заслуговувала на таку смерть», – сказала родичка Ніни Тирінової, Ольга.

Через повномасштабне російське вторгнення родина Ніни Василівни евакуювалася до Кіровоградської області. Вона із дочкою Галиною також деякий час там мешкали, однак влітку 2023-го вирішили повернутися та подивитися, що відбувається в рідному селі. У Торському вдвох і загинули…

Ніну Тирінову та її дочку Галину поховали у селі Рівне Кіровоградської області, куди переселилися їхні рідні.

У Ніни залишилися донька, онуки і праонуки.

З 24 лютого росіяни вбили 1705 мирних жителів Донеччини, поранили ще 4127. Кількість жертв у Маріуполі та Волновасі наразі достеменно невідома. 

Пам’ятаймо!

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини

Нагадаємо, 28 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі селища Красна Гора під Бахмутом загинув 31-річний солдат Олександр Мiстрюков.