Додому Новини Лиманщини

На варті рідного краю Віктор Терещенко

Усі у Лимані знають вчителя Лиманської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 Терещенка Віктора Вікторовича, і не тільки як вчителя фізичної культури, а й як тренера ДЮСШ із самбо. Він підготував чимало юних чемпіонів, переможців і призерів обласних, регіональних, Всеукраїнських та міжнародних змагань. Вчителя та учнів об’єднують повага та взаєморозуміння.

Але у мирне життя нашого невеличкого міста увірвалася страшна війна. З перших днів Віктор Вікторович знаходиться на фронті. Він зрозумів, що не зможе просто працювати у тилу, адже має священний обов’язок кожного свідомого чоловіка – захищати свою Батьківщину. Своїм прикладом він дає не словами, а справами справжній урок патріотизму як учням школи, так і власним дітям. Вони разом із своєю мамою дуже чекають на батька і чоловіка і дуже сумують, але розуміють, що інакше вчинити він не міг.

Усі, хто знає Віктора Вікторовича: сім’я, учні, колеги пишаються своїм героєм, який воює за те, щоб над нашою країною знов було мирне небо, і бажають йому повернутися додому з перемогою живим і здоровим.

Ми пишаємося тобою, Вікторе!