Додому Про наших людей

12 маленьких життів, вкрадених війною: Лиманщина пам’ятає своїх дітей

Фото: Платформа памʼяті Меморіал

Нагадаємо: На війні загинув зовсім юний стрілець-снайпер з Лиманської громади Олександр Горбенко

З початку повномасштабної війни у Лиманській громаді через російську агресію загинуло 12 дітей, ще 14 були поранені. Такі дані повідомили у Лиманській МВА. Спільно з громадою вшановуємо пам’ять загиблих.

«Людська свідомість не сприймає великі числа. За цими числами стоїть біль… Зруйновані цілі родини. Маленькі особистості, які навіть не встигли побачити, що таке життя. Вони назавжди діти. Вони ніколи не зможуть розказати про себе, про мрії, бажання, переживання чи страхи. Вони вбиті Росією. Ми повинні пам’ятати про це і, що більш важливо, нагадувати Україні та світу через ці історії, щоби злочини проти дітей не були забуті, а винні були покарані», – сказав керівник Лиманської міської військової адміністрації Олександр Журавльов.

Фото: Платформа памʼяті Меморіал

? Людмила і Олена Кісіль зі зведеними братом та сестрою Олександром та Катериною Полівановими загинули 24 травня 2022 року. Поруч не стало їхньої мами, бабусі і дідуся. У погріб, де вони ховалися від обстрілів, поцілили російські ракети. Пізніше батько Олени і Людмили (вітчим Олександра і Катерини) загинув, підірвавшись на міні.

? Софія Крячко загинула з мамою через ракетний удар 23 травня. Її тато покінчив із життям через 49 днів після втрати рідних. А невдовзі не витримало серце дідуся…

Фото: Платформа памʼяті Меморіал

? Вероніка Дегтяренко загинула 25 квітня 2022 року. Бігла в укриття під час повітряної тривоги і потрапила під обстріл. Дівчинку відкинуло ударною хвилею, через що вона отримала смертельні травми.

? Ігор Чечинов отримав поранення від російської бомби і помер у лікарні 25 квітня 2022 року.

? Катерина Шамраєва у травні 2022 року, вийшовши з укриття на подвір’я, отримала смертельне осколкове поранення.

? Анна Голєва загинула 18 травня 2022 року з батьками. Ворожий снаряд потрапив у їхній будинок.

? Владислав Апальков підірвався на міні 8 вересня 2022 року. Він пішов до лісу з татом і його кумом, де натрапили на вибухівку. Кум загинув також, а тато отримав важкі опіки.

? Меморіал прагне вшанувати пам’ять кожної людини, чиє життя відібрала Росія.

Платформа памʼяті Меморіал