Додому ПАСновини - про спорт

Лиманська орієнтувальниця Наталія Лавриненко успішно виступила на Чемпіонаті України

Нагадаємо: Спортсмен з Донеччини здобув 5 золотих медалей на змаганнях Повітряних сил США

З 28 по 31 березня 2024 року в Ужгороді вирував Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (бігом). Це масштабне спортивне дійство зібрало 717 учасників з 24 регіонів України, а також з Румунії та Норвегії.

Серед них – очільниця СК “ЛИМАН” Наталія Лавриненко, яка гідно представила Лиманську громаду Донецької області. Змагаючись у ветеранській категорії Ж-60 років, вона продемонструвала високу майстерність та неабияку витримку.

На середній та довгій лісових дистанціях, подолавши 3 та 4 кілометри з пошуком контрольних пунктів, Наталія Вікторівна посіла 4 місце. У спринті по місту їй вдалося здолати 6 місце, поступившись лише досвідченим орієнтувальникам з Києва, Запоріжжя та Львова.

Варто зазначити, що успішний виступ Наталії Лавриненко на Чемпіонаті України – це результат її наполегливої праці, цілеспрямованості та щирої любові до спорту. Її приклад свідчить про те, що навіть у складних життєвих обставинах можна досягати високих результатів та прославляти свою громаду на всеукраїнському рівні.