Додому ПАСновини - про спорт

«ЛОКО» ЗІГРАВ ГІДНО

«ЛОКО» ЗІГРАВ ГІДНО, але все-таки програв «ЗСУ» – 4:5.

Останню гру у чемпіонаті Донеччини лиманський «Локомотив» відіграв у Слов’янську на стадіоні ім. Скіданова з командою «ЗСУ» 20 червня поточного року. Матч відбувся о 19-й годині. Гра знову видалась не з легких. Але лиманці, доклали максимум зусиль, щоб рахунок поєдинку був гідним.

За «Локо» зіграли, так би мовити, корінні лиманці: Олександр Бридун, Сергій Телицин, Денис Савастенок, Олександр Носулько, Олексій Ахметханов.  Перший тайм «ЗСУ» виграє за всіма параметрами футбольного мистецтва – 1:4. Другий тайм – наші хлопці не здаються. Такий лиманський характер та ще й м’яч круглий.

До речі, перший гол у «Локо» забив Олексій Ахметханов. Два голи на рахунку Олександра Носулька. Без гола не залишився і Денис Савастенок. Останній – кращий бомбардир команди на цьому турнірі. І все-таки «Локомотив» програв «ЗСУ» – 4:5.

Чемпіонат ще не закінчився. У наступні вихідні – фінальний акорд чемпіонату Донецької області з міні-футболу на майданчиках зі штучним покриттям. Грають дві кращих команди з Покровської групи та дві із Слов’янської – «Слов’яни» та «ЗСУ». Лиманці вболівають за всіх, справжніх футболістів. Повага та шана вам. Фінал відбудеться у Полтаві.

Одначе, перерва буде не довгою. Незабаром розпочнеться обласний турнір з міні-футболу серед гравців віком 40+. Сезон тільки розпочався. Все ще попереду.