Додому ПАСновини - про спорт

ДОБРЕ СЛОВО «П’ЯТІРОЧКА»

Приємно те, що в Україні не забувають про спорт.  Три «Золотих м’яча». Він – вічний, тобто, футбол, як його родоначальниця, Англія, як його продовжувачі  Бразилія, Аргентина,  Італія, Іспанія, Португалія, Німеччина… До цього списку додам Україну. Все-таки три кращих гравця найвідомішого футбольного клубу Європи «Динамо» (Київ), а саме: Олег Блохін, Ігор Бєланов,  Андрій Шевченко здобули «Золотий м’яч».  Хто у пострадянському футбольному просторі досяг такого? Нагадаю, тільки Лев Яшин. Ну, він дійсно «ЛЕВ» . Його, у 42 роки, замінив Володимир Пільгуй. Це факт.

Без обіди. Маленька Україна – три  «Золотих м’яча», а величезна рф – один.

Все дуже просто – ми люди спорту, а значить, миру.

Вчора  на столичному стадіоні «Локомотив» відбувся черговий міні-футбольний турнір серед гравців «40+», котрий проводило АТ «Укрзалізниця».

У турнірі взяли участь сім команд: Південно  – Західна залізниця, Придніпровська, Пасажирська компанія,  Південна, Донецька, Одеська та Львівська залізниці.

(До речі, все як у підсумковій турнірній таблиці).

Особисто я пишаюсь цими хлопцями, бо вони вийшли на поле футбольне столичного стадіону «Локомотив» і зіграли гідно.

Лиманські футболісти, які грали за Донецьку залізницю, забили п’ять м’ячів: двічі відзначилися Віталій  Березюк (Ветал),  Олександр Бридун (Брича) і гол записав на свій рахунок Олексій Ахметханов.

За останнього одне слово скажу – «боєць». Добрі слова адресуємо і Сергію Зірці, Денису Савестенку.  І, звичайно, капітану команди, начальнику Донецької залізниці Олександру Носульку. Ну і спортсменам з Покровська. Наші увійшли у п’ятірку кращих команд АТ «Укрзалізниця» «40+».

До речі, в останньому матчі з Південною залізницею, лиманці перемогли з рахунком 2:1.

Приємна зустріч відбулася у мене на стадіоні «Локомотив». Зустрівся з гравцем збірної України з футболу Олександром Зінченком. Зараз він грає за англійський футбольний клуб «Арсенал», котрий у нинішньому сезоні посів друге місце у англійській Прем’єр – лізі. Наш хлопець!

Слава Україні! Героям слава!

Нагадаємо: Турнір АТ «Укрзалізниці» з міні-футболу