Додому ПАСновини - про спорт

Дев’яті, але з прогресом: “Багіра” бореться за 8 місце у вищій лізі

«Багіра» вчора знову поступилася луцькій команді «Університет – Легіон» з рахунком 2:6. Голи забили у  «пантерочок» Олександра Тарасенко та Ганна Трофименко. Тобто більше ніж на дев’яте місце у вищій лізі жіночого футзалу України лиманочкам розраховувати цього сезону не треба.

Нагадуємо: Жіночий футзал: “Багіра” шукає реванш у Луцьку.

Хоча є варіант поборотися за восьму сходинку, якщо виграють у київської «Енергії» будівельного університету. Матч відбудеться у столиці наприкінці поточного березня.

Але цьогорічне дев’яте місце все – таки дев’яте, коли торік було одинадцяте. Головний тренер «Багіри» і він же президент жіночого футзалівського клубу  Олександр Резніков і вся команда  щиросердно дякують Лиманському міському голові Олександру Вікторовичу Журавльову, очільниці міського відділу освіти, молоді та спорту Олександрі В’ячеславівні Капшук, представникам асоціації футболу Донецької області Олександру Олександровичу Косевичу та Олегу Геннадійовичу Зубарєву за відчутну допомогу ЖФК «Багіра», котра забезпечує участь «пантерочок» у вищому дивізіону жіночого футзалу  України. Дев’яті – це не одинадцяті із двадцяти.

Прогрес присутній.