Додому Новини Лиманщини

Як в Лимані дізнаються новини та яке життя. Відео репортаж

«Інтернету в нас немає. В нас і зв’язку мобільного немає», – розповіли журналістові Михайлу Шаркову про свій доступ до інформації жителі Лимана. Телевізійник, побував у Лимані, зняв про свій візит щемливий відеорепортаж.

«Як ви зараз дізнаєтеся новини? Як дізнаєтеся, що взагалі відбувається?» – запитує на відео Михайло в жінки, яка торгує на вулиці продуктами. – «Сестра живе у Харкові. Дзвонить і розповідає. Тільки так», – відповідає та. Інші жительки міста додають: «Нам же ніхто нічого не розповідає. Оце почитаємо – будемо знати!..»

«Національна спілка журналістів допомогла відновити друк вашої газети… Газети «Зоря», так!» – каже Михайло, роздаючи видання лиманцям. Отримати примірник хоче кожна і кожний, а старші по будинках готові рознести видання по поштових скриньках.

«Ми вже за людьми сумуємо. Одні й ті самі, одні й ті самі… – каже ще одна героїня репортажу. – Лиманці з інших міст телефонують, питають, як їхня квартира. Всі хочуть додому…».

У деокупованому місті частково з’явилися газ, вода, в середмісті є електроенергія й мобільний зв’язок. Але на більшій території міста, як і раніше, джерелами інформації для людей є те, що вони почули від родичів чи знайомих або прочитали в газеті, – розповів журналіст у коментарі НСЖУ.