Додому Новини Лиманщини

Вітання голови НСЖУ С. Томіленко з річнецею деокупації Лимана

Вельмишановні наші героїчні лиманці!

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) щиро вітає всю лиманську громаду з річницею деокупації від російських загарбників»!

Торік 1 жовтня Сили оборони України визволили місто, і відтоді Україна знову тут.

Але, на жаль, російські загарбники піддають Лиман варварським обстрілам і бомбардуванням, і багато хто з жителів міста мусить фактично жити під землею… Тож ми висловлюємо величезну вдячність, нашу глибоку повагу та захоплюємося мужністю і незламністю головного редактора газети «Зоря» Олександра Пасічника та його дружнього колективу.

Тираж першого після визволення Лимана випуску місцевої газети «Зоря» надійшов читачам уже наприкінці жовтня 2022 року. За відсутності зв’язку газета стала, по суті, єдиним дієвим засобом боротьби з ворожою дезінформацією. Тож редакція отримала безліч відгуків від жителів міста – газета вкрай потрібна.

Сьогодні, коли ворог усіма можливими способами намагається насадити свою пропаганду, ми маємо захистити наш інформаційний простір. І друковане слово є найближчим та найріднішим читачам. Тому Національна спілка журналістів України докладає максимум зусиль, щоб підтримати саме місцеву пресу. Завдяки міжнародним донорам нам удалося разом із мужніми редакторами та редакторками відродити вихід уже трьох десятків друкованих видань на деокупованих і прифронтових територіях.

І нам дуже приємно повідомити, що цей номер вийшов у світ завдяки залученим Національною спілкою журналістів коштам від наших надійних друзів – американських колег з Товариства професійних журналістів (SPJ).

Зичимо лиманській «Зорі» й далі бути бажаним промінцем світла в непростому воєнному сьогоденні!

З повагою

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко