Додому Новини Лиманщини

Вісті з Дробишевського старостинського округу

ДРОБИШЕВЕ ДИХАЄ НА ПОВНІ ГРУДИ

Як повідомила редакцію староста Дробишевського старостинського округу Валентина Федорівна Тищенко нині у селищі проживають  818 осіб із них 47 дітей. На базі колишньої амбулаторії діє освітянський центр, де займаються 20 школярів за різними формами навчання. Хто онлайн, а хто – офлайн. Заняття проводять два соціальних педагога.

Проводяться заняття у Дробишевській школі

Також зараз активно ведеться капітальний ремонт приміщення місцевої лікарні, котре постраждало від ворожих «прильотів». Вже відновлено дах, встановлені вікна, двері, поновлені і підключаються до відповідних мереж тепло- і водо- системи. Обігріватиметься лікарня газом. Повністю замінена електропроводка, тривають внутрішні оздоблювані ремонтні роботи.

За ходом ремонту прискіпливо слідкують заступник Лиманського міського голови Ю.М. Гамаюнова і директор КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Лиманської міської ради» А.В. Ребров.

Нагадаємо: Безкоштовна юридична та соціальна допомога у Дробишевому.

Щодня на прийомі знаходяться медична сестра Наталія Анатоліївна Наумова  разом з молодшою медсестричкою, а щовівторка до селища у спеціально обладнаному вагончику приймає команда «Лікарі без кордонів». Щосереди  сімейний лікар Неля Сергіївна Ракитянська оглядає своїх пацієнтів.  

Також працюють по три магазини на кожній стороні населеного пункту.  Є у центрі і «Шаурма».

По четвергам і суботам діє пошта, починає функціонувати пересувне відділення  «Ощадбанку».

Приємно дробишанам  отримувати і місцевий часопис газету «Зорю», котру згідно з її виходом у світ,  доставляють у старостинські округи Лиманської територіальної громади з гуманітарною допомогою.

При всіх значних руйнаціях селище, можна сказати, дихає на повні груди.