Додому Новини Лиманщини

Шведські залізничники – лиманським 

Допомога людям, які опинилися у скрутному становищі, будь-яка, безцінна. Завдяки Раді профспілки, організації Неlp Ukraіne.center та американському фонду НUCUS спілчани Лиманської дорожньої профспілкової організації отримали теплий одяг від шведської залізничної компанії SJ AB – повідомляє сайт профспілки залізничників України.

Нагадаємо: Лиманщина отримує нову машину швидкої допомоги.

Робітники апарату Лиманського дорпрофсожу власноруч пакували речі у Києві. За підтримки керівництва регіональної філії «Донецька залізниця» вантаж доставлено у Слов’янськ та Покровськ. А голови первинок передали цей одяг членам профспілки, які потребують допомоги.

Теплий одяг – добротні кофти і куртки – отримали 40 працівників Лиманської дистанції електропостачання, які мешкають у гуртожитку в Слов’янську і щодня, попри обстріли і негоду, виїжджають на відновлювані роботи. Зігріватиме цей одяг і членів профспілки, які тимчасово проживають у бригадних будинках локомотивних бригад Слов’янська і Покровська.

Кофти і куртки стануть в нагоді понад 70 працівникам, які зараз знаходяться у цих містах у відрядженні, а раніше перебували і працювали у Бахмуті, Попасній, Волновасі, Маріуполі, а потім були змушені блискавично евакуюватися з рідних домівок без найнеобхіднішого. Одяг передали і у Лубни, де у гуртожитку живуть і працюють онлайн працівники Лиманської дорожньої технічної школи.

Щиросердне спасибі всім, хто надав таку допомогу, підтримує залізничників у важкі часи і вірить у нашу Перемогу.