Додому Новини Лиманщини

Ще майже 100 осіб евакуювали з Донецької області протягом останньої доби

Процес евакуації цивільного населення на Донеччині триває. Згідно з повідомленням прес-служби Донецької обласної військової адміністрації, війна змушує наших земляків шукати притулок в більш безпечних регіонах країни. Цей складний процес координується обласною військовою адміністрацією, а місцеві органи влади, поліція, Державна служба з надзвичайних ситуацій та інші структури активно долучаються до рятувальних зусиль.

Лише протягом вчорашнього дня, 11 липня, за допомогою поліції було евакуйовано 93 особи. Важливу роль у процесі евакуації відіграють також рятувальники Донеччини. За звітом прес-служби, протягом минулої доби вони надали допомогу при перевезенні 12 осіб, включаючи 2 дітей, з пункту збору та реєстрації у м. Покровськ до місця посадки в евакуаційний потяг. Крім того, 41 особі, з них 7 дітей та 5 осіб з обмеженою мобільністю, було надано допомогу під час евакуації у Покровському районі.

Цей процес продовжується, а місцева влада та рятувальники роблять все можливе, щоб забезпечити безпеку та допомогу потребуючим.