Додому Новини Лиманщини

Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина зазнала обстрілів – 27 травня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина під прицілом ворога – 26 травня, оперативна ситуація

26 травня російські окупанти продовжили обстрілювати населені пункти Донецької області, здійснивши 13 атак, які призвели до загибелі та поранення мирних жителів, а також до значних руйнувань.

У Краматорському районі під обстрілами опинилися села Закітне та Зарічне Лиманської громади. У Закітному два будинки зруйновано вщент, ще п’ять зазнали пошкоджень. У Зарічному пошкоджено один будинок.

У Покровському районі найбільше постраждала Мар’їнська громада. В Антонівці внаслідок обстрілів загинуло двоє людей, ще одна особа отримала поранення. У Красногорівці також загинула одна людина, ще одна поранена. У Селидовому пошкоджено 11 приватних будинків. Окрім того, російські війська обстріляли околиці Курахового.

У Бахмутському районі під ворожим вогнем опинилися Торецька, Часовоярська та Сіверська громади. У Північному Торецької громади пошкоджено 14 приватних будинків та три багатоповерхівки. У Часовоярській громаді загинула одна людина, ще одна отримала поранення, пошкоджено 10 приватних будинків та багатоповерхівка. У Сіверську внаслідок обстрілів загинула одна людина, пошкоджено чотири приватні будинки та дві багатоповерхівки.

З лінії фронту за минулу добу евакуйовано 194 людини, серед яких 15 дітей. Ситуація в регіоні залишається вкрай напруженою.