Додому Новини Лиманщини

Російські окупанти продовжують обстрілювати Донеччину: Лиманщина під прицілом – 2 липня, оперативна ситуація

Нагадаємо: Російські обстріли не стихають: Лиманщина під прицілом ворога – 1 липня, оперативна ситуація

Російські загарбники продовжують нещадну війну проти мирного населення Донеччини, залишаючи за собою кривавий слід. За минулу добу область зазнала 34 обстріли, внаслідок яких є загиблі, поранені та численні руйнування.

Краматорський район. У Зарічному Лиманської ТГ 1 людина поранена, 1 будинок зруйновано і 1 пошкоджено. У Костянтинівці пошкоджено 2 будинки і 2 інфраструктурні об’єкти. У Катеринівці Іллінівської ТГ пошкоджено 8 об’єктів.

Покровський район. У Курахівській громаді 1 людина загинула і 4 поранені у Новодмитрівці; 1 людина поранена у Курахівці; пошкоджено 2 будинки в Острівському і 3 у Гірнику. В Українську Селидівської громади 2 людини загинули і 13 поранені, пошкоджено 22 приватні будинки, 12 багатоповерхівок, 5 адмінбудівель і 2 інфраструктурні об’єкти.

Бахмутський район. У Торецькій ТГ 3 людини поранені у Сухій Балці і 1 у Нью-Йорку, пошкоджено 4 будинки і інфраструктурний об’єкт. У Часовоярській ТГ пошкоджені 11 приватних будинків, 2 багатоповерхівки і 3 нежитлові приміщення. У Сіверську пошкоджено будинок.

З метою порятунку мирного населення, з лінії фронту евакуйовано 247 людей, серед яких 18 дітей.