Додому Новини Лиманщини

Російські обстріли не стихають: Лиманщина під прицілом ворога – 1 липня, оперативна ситуація

Нагадаємо: Донеччина під обстрілами: Лиманська громада зазнала ворожих атак – 30 червня, оперативна ситуація

Безжальні обстріли Донецької області російськими окупантами тривають з невблаганною силою. За минулу добу ворог 25 разів атакував мирні населені пункти, залишаючи за собою смерть, руйнування та страждання.

Краматорський район. У Ямполі Лиманської ТГ поранено 1 людину. У Юрківці Миколаївської ТГ пошкоджено будинок і інфраструктурний об’єкт. В Іжевці Костянтинівської ТГ пошкоджено будинок і нежитлове приміщення.

Покровський район. У Кураховому пошкоджено понад 10 багатоповерхівок, в Острівському — 4 приватні будинки; у Курахівці 1 будинок знищено. У Цукуриному поранено 6 людей, пошкоджено 21 будинок і 2 автомобілі. У Мемрику Новогродівської ТГ пошкоджено будинок.

Бахмутський район. У Торецьку 1 людина загинула і 3 поранені, пошкоджено 6 будинків і 2 адмінбудівлі; у Нью-Йорку поранено людину, пошкоджено 4 будинки і інфраструктурний об’єкт. У Часовоярській ТГ пошкоджені 9 приватних будинків, 3 багатоповерхівки і нежитлова будівля. У Сіверській ТГ 1 людина загинула і 1 поранена, пошкоджено 5 будинків.

З метою порятунку мирного населення, з лінії фронту евакуйовано 367 людей, серед яких 13 дітей.