Додому Новини Лиманщини

Лиманська міська військова адміністрація витратить понад 8 мільйонів гривень на облаштування споруд цивільного захисту 

фото ілюстративне

Нагадаємо: Донеччина продовжує готуватися до оборони: понад 50 мільйонів гривень на дротові бар’єри

Лиманська міська військова адміністрація витратить понад 8 мільйонів гривень бюджетних коштів на закупівлю матеріалів для облаштування споруд цивільного захисту. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Згідно з документацією, замовлення включає три позиції: колючий дріт типу “Єгоза”, окопні сітки та нетканий геотекстиль. Загальна вартість закупівлі складає 8 198 000 гривень.

Найбільше коштів, 3 611 000 гривень, виділено на придбання бар’єру з колючого дроту. Окопні сітки площею понад 14 тисяч квадратних метрів обійдуться місцевому бюджету в 3 522 000 гривень. Ще понад мільйон гривень витратять на нетканий геотекстиль “Ediltex NT 300”.

Усі матеріали будуть закуплені напряму в одного постачальника – ТОВ “Укрбудінвест-торг”, яке зобов’язалося надати їх до 31 грудня 2024 року.

Що відомо про постачальника?

ТОВ “Укрбудінвест-торг” – компанія з Покровська, зареєстрована у 2020 році зі статутним капіталом 100 тисяч гривень. Основним видом діяльності підприємства є неспеціалізована гуртова торгівля, хоча воно має дозволи на здійснення кількох десятків різних видів діяльності.

Найчастішим замовником послуг ТОВ “Укрбудінвест-торг” є Департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА, для якого фірма виконувала замовлення 19 разів. Серед інших замовників – КП “Вода Донбасу”, комунальне підприємство з Харкова, Укрзалізниця та інші державні установи.