Додому Новини Лиманщини

Пожежа в Лимані: Рятувальники Оперативно Ліквідували Вогонь у Гаражі

Фото: Головне управління ДСНС України у Донецькій області

Нагадаємо: Піротехніки ДСНС очищають лісову зону Лиманської громади від вибухонебезпечних предметів

Донецька область знову стала ареною боротьби зі стихією. Рятувальники вкотре продемонстрували свою відвагу та професіоналізм, загасивши 9 пожеж за останню добу, серед яких одна виникла через ворожий обстріл.

21 червня в Кураховому внаслідок обстрілу зайнявся житловий будинок. Завдяки оперативному реагуванню рятувальників з 7-го пожежно-рятувального загону, вогонь вдалося швидко ліквідувати, обмеживши площу пожежі до 10 кв. м.

Того ж дня у Лимані сталася пожежа у гаражі. Рятувальники з 69-ї частини, прибувши на місце події, встановили, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття будівлі. Завдяки їхнім злагодженим діям, пожежу вдалося локалізувати та ліквідувати, запобігши подальшому поширенню вогню на площі 250 кв. м.

Крім того, протягом доби рятувальники ліквідували 4 пожежі на відкритій території, де вогнем було знищено 1500 кв. м сухої трави.

Ситуація з пожежами у Донецькій області залишається напруженою. Рятувальники працюють у посиленому режимі, аби захистити життя та майно мешканців регіону.