Додому Новини Лиманщини

Освіта Лиманщини: Шандриголівський ліцей отримав нагороду Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України

За результатами 2023 року, Похвальним листом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України за підтримку еколого-натуралістичної позашкільної освіти в умовах воєнного стану та активну просвітницьку роботу з охорони навколишнього природного середовища, нагороджено Шандриголівський ліцей Лиманської міської ради Донецької області!

Шандриголівський ліцей – єдиний заклад загальної середньої освіти Донецької області, який отримав таку високу нагороду. Високі результати досягли завдяки активній співпраці з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром, який також відзначений Похвальним листом за відновлення профільної позашкільної освіти на деокупованих територіях.

Протягом 2023 року учнівство і педагоги Шандриголівського ліцею активно долучались до різноманітних конкурсів та акцій від НЕНЦ, ефективно співпрацювали з Донецьким еколого-натуралістичним центром: батьки здобувачів освіти долучились до обласного фестивалю юних екологів та натуралістів «Природничий калейдоскоп», учні старших класів брали участь у засіданнях Дитячого екологічного парламенту, а молодшого віку – у заняттях «Науковий пошук». Серед учнів, занесених до міського банку обдарованих дітей, 49 учнів та учениць, які стали переможцями та призерами конкурсів ДОЕНЦ.

Керівництво Шандриголівського ліцею – активні учасники методичних засідань, організованих Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. Директор ліцею Любов БАРАБАШ ділилась досвідом роботи закладу «Взаємодія школи та сім’ї на засадах педагогіки партнерства в умовах воєнного стану», заступник директора ЗЗСО з навчально-виховної роботи Катерина МАЛІКОВА доповідала «Про реалізацію концепції національно-патріотичного та екологічного виховання в співпраці з ДОЕНЦ». Від батьківської громадськості здобувачів освіти Шандриголівського ліцею до участі та виступу на заході щодо підсумків співпраці за рік з ДОЕНЦ долучилась Юлія ЛЕВЧЕНКОВА, вчитель початкових класів, мама двох дітей, активних учасників конкурсів ДОЕНЦ та НЕНЦ.

Українське суспільство визнає, що побудувати потужну державу можуть освічені українці, всебічно розвинені, відповідальні громадяни і патріоти своєї держави, здатні до інновацій та трансформацій в мінливих умовах сьогодення.

Тільки в співпраці можна досягти високих результатів. Співпраця Шандриголівського ліцею та Донецьким еколого-натуралістичним центром отримала високе визнання на Всеукраїнському рівні, адже разом ми – сила!

Нагадаємо, Шандриголівський ліцей відкрив двері для 164 учнів 1 вересня.