Додому Новини Лиманщини

Шандриголівський ліцей відкрив двері для 164 учнів 1 вересня 

В Шандиголівському ліцеї Лиманської міської громади відбулася святкова лінійка, яка ознаменувала початок нового навчального року.

У цей день заклад гостинно зустрів 164 учня, серед яких 10 першокласників. Директор ліцею Любов Миколаївна Барабаш привітала всіх присутніх і побажала їм успішного навчання.

З вітальним словом до школярів, педагогів та батьків звернувся начальник Лиманської міської військової адміністрації Олександр Вікторович Журавльов. Він підкреслив важливість освіти в житті людини і побажав усім міцного здоров’я, наснаги та успіхів у навчанні.

Також з вітаннями до школярів, освітян, батьків звернулася начальник міського управління освіти, молоді та спорту Надія Миколаївна Діденко. Вона подякувала педагогам за їхню нелегку працю і побажала їм успіхів у вихованні та навчанні дітей.

Цьогоріч навчання в Шандиголівському ліцеї проходитиме в дистанційному форматі. Це пов’язано з тим, що населений пункт, у якому розташований заклад, знаходиться на території, яка є небезпечною для дітей.

Незважаючи на складні умови, в яких розпочався новий навчальний рік, учні, педагоги та батьки з нетерпінням чекають на нові знання та відкриття.