Додому Новини Лиманщини

Лиманський стадіон «Локомотив» відпрацювали сапери

Наприкінці 2021 року до 85-річчя Лиманського ФСК «Локомотив» світ побачив альманах «Стадіон життя» журналіста місцевого часопису Олександра Пасічника. У цій збірці матеріалів про спортсменів-залізничників розповідалось про всю спортивну плеяду спортивного комплексу «Локомотив».

До речі, ще був випущений альманах «Чемпіонський акцент», де розповідається про багатьох спортсменів милій душі Лиманщині. 

Нагадаю, у нас, тобто у Лимані, на стадіоні «Локомотив, були найкращі ігрові зали для волейболу, баскетболу, футзалу Донецької залізниці, шикарний плавальний басейн, футбольне поле за всіма стандартами УЄФА (з шикарною поливною системою, доглядом за покриттям футбольного поля, на котрому неодноразово грав донецький «Шахтар», «Маріуполь» і не тільки). А які зали для фітнесу та залізних людей дзюдоїстів та каратеїстів, шахістів і тенісистів… А сауна!

Проїхали. Сьогодні все відновлюється, розміновується, стрижеться, прибирається. Адже, нагадаю, територія стадіону «Локомотив» займає три гектари. Тож 17 липня 2023 року, краматорські сапери пройшлися зі своїм приладдям, щоб прибрати небезпечні предмети з футбольного поля «Локомотиву». А ще треба перевірити трибуни та і всі приміщення стадіону. Ці бійці перевірять і зроблять все, щоб спорт знов забуяв на лиманському стадіоні «Локомотив».

Стадіон відновлюється, як нас запевнили, його керівники та спортивні фахівці. Ми у них впевнені. Це дуже добре!