Додому Новини Лиманщини

Лиманська громада обговорила шляхи протидії домашньому насильству в умовах війни

28 листопада в Лиманській міській територіальній громаді відбувся круглий стіл з питань реалізації державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству в умовах воєнного стану.

Участь у круглому столі взяли представники органів місцевого самоврядування, поліції, прокуратури, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій, які працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Учасники круглого столу обговорили такі питання:

  • Налагодження взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, жорстокому поводженню з дітьми.
  • Покращення взаємного інформування про випадки домашнього насильства.
  • Питання надання допомоги постраждалим особам та роботи з кривдником.
  • Необхідність широкого інформування населення громади про проблему домашнього насильства і права та можливості отримання допомоги постраждалими.

Учасники круглого столу поділилися своїм досвідом роботи у сфері надання допомоги жертвам домашнього насильства, а також надали пропозиції щодо вдосконалення взаємодії усіх суб’єктів, які працюють над вирішенням цієї проблеми.

За результатами круглого столу було прийнято рішення про розробку спільної програми дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству в Лиманській громаді.

Нагадаємо, Донецька ОДА розпочала інформаційну кампанію проти насильства.