Додому Новини Лиманщини

Лиманщина: силовики нагороджені Подяками за героїзм під час війни

Вчора до річниці звільнення Лиманської громади голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков нагородив Подяками представників силових структур Лиманщини, які з початку повномасштабного вторгнення проявили героїзм та самовідданість, рятуючи життя людей та забезпечуючи життєдіяльність громади в умовах війни.

Серед нагороджених – рятувальники, медики, правоохоронці, які під обстрілами, ризикуючи власним життям, здійснювали регулярні виїзди на місця бойових дій, де зазнали пошкодження житлові будинки та об’єкти інфраструктури. Вони рятували людей під завалами, надавали першу медичну допомогу та забезпечували госпіталізацію постраждалих до лікувальних закладів. Також силовики забезпечували доставку ліків, продуктів та речей першої необхідності до укриттів та бомбосховищ, де перебували місцеві жителі.

“Висловлюю щиру вдячність усім, хто в ці складні часи ризикував власним життям, щоб допомогти людям та забезпечити життєдіяльність громади. Ваші героїчні вчинки не залишаться непоміченими. Слава Україні!” – зазначив Андрій Панков.