Додому Новини Лиманщини

Лиман: газ є, але дров у запасі (фото, відео)

Фото - Суспільне Донбас

За рік після деокупації в місті відновлено газопостачання для 1600 домогосподарств.

Однак, ще близько 3000 домогосподарств у Лимані залишаються без газу. Це пов’язано з тим, що багато будинків в місті зруйновані або пошкоджені обстрілами.

Працівники Донецькоблгазу відновлюють газопостачання в Лимані за зверненням від людей, які повертаються до міста.

Нагадаємо, газовикам вдалося відновити газопостачання у звільненому Дробишевому.

“Багато будинків взагалі зруйнованих, де ніхто не проживає, і ми від’єднали їх від основної мережі. В багатоповерхівки ми взагалі зараз не повертаємо, тому що вони в більшій частині своєї зруйновані. Там люди не живуть. Там треба або запускати весь будинок або взагалі не вийде запускати“, – розповів голова правління Донецькоблгазу Вадим Батій.

Голова правління “Донецькоблгаз” Вадим Батій. Фото: Суспільне Донбас

Наприклад, Володимир, житель Лимана, розповів, що газ у його будинку відновили два місяці тому. Однак він все одно запасся дровами на зиму.

“Раніше дрова, вугілля купував.А тепері тепло стало, і приготувати, і чай попити, і помитися простіше, швидше. Не те що на пічці, поки нагрієш те відро, або каструлю, поки принесеш у ванну тазик — простіше стало”, — розповів чоловік.

Житель Лимана Володимир. Фото: Суспільне Донбас

Місцева жителька Валентина розповіла, що опалює будинок газом, проте запас дров на зиму зберігає: “Хто зна, як буде. Без дров страшнувато. Запас трохи є, тож вистачить про всяк випадок”.

Жителька Лиману Валентина. Фото: Суспільне Донбас

Працівники Донецькоблгазу докладають усіх зусиль, щоб якомога швидше відновити газопостачання у всіх населених пунктах Донецької області.

Сюжет Донбас Суспільне

На основі матеріалу Суспільне Донбас