Додому Новини Лиманщини

Колаборант з Лиману отримав умовний термін за допомогу ЗСУ

Ігор Костенко, який у липні 2022 року добровільно пішов на службу до російських окупантів, отримав умовний термін за колабораційну діяльність. Суд у Дніпрі визнав його винним і призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 12 років, без конфіскації майна. Однак, Костенко звільнений від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з встановленням іспитового строку 2 роки.

Суд врахував кілька обставин, що пом’якшують покарання, зокрема наявність у Костенка хронічного захворювання серця та те, що його син є військовослужбовцем ЗСУ.

За даними суду, Костенко в період окупації Лиману допомагав ЗСУ, зокрема передавав інформацію про місце знаходження та розташування незаконних збройних та воєнізованих формувань держави-агресора.

Нагадаємо, заочно засуджено до 15 років за колабораціонізм: у Лимані затримали та примусили до праці цивільних. А також: колаборант з Лимана обіймав посаду головного інженера на підприємстві окупаційної влади. Буде суд.