Додому Новини Лиманщини

Колаборант з Лимана обіймав посаду головного інженера на підприємстві окупаційної влади. Буде суд

У Лимані Донецької області місцевий мешканець обійняв посаду так званого виконувача обов’язки головного інженера «Краснолиманського району електричних мереж державного унітарного підприємства «Регіональна енергопостачальна компанія міністерства вугілля й енергетики днр».

Чоловік займався питаннями забезпечення електрикою окупаційної адміністрації міста, відділу так званої поліції, військової комендатури та інших об’єктів, на які вказували окупанти.

Обвинувачений визначав склад ремонтних бригад, проводив інструктажі, контролював використання електриками матеріалів та автотранспорту.

Пособника держави-агресора затримали українські захисники після деокупації міста.

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна.

Закликаємо усіх мешканців Донеччини повідомляти про підозрілі особи та їхню діяльність на тимчасово окупованій території. Це можна зробити за телефоном 0800-501-480 або в онлайн-чаті на сайті СБУ.

Нагадаємо, 173 мешканця сходу підозрюються у колабораціонізмі, 35 – отримали вироки. Апеляційний суд пом’якшив покарання мешканцю Лиману за колабораціонізм. Колаборант з Ямполя отримав 9 років в’язниці.