Додому Новини Лиманщини

Канікули в умовах війни: краматорські поліцейські нагадують дітям Лиманщини загальні правила безпеки

Першою умовою безпечного відпочинку є обережність та поінформованість. Тому «Що робити, якщо…?» – виявив небезпечний предмет, почув сигнал повітряної тривоги, хтось просить по допомогу розповідали поліцейські дітям Лиманської громади.

Ювенальні інспектори проводять інформаційну кампанію у прифронтових населених пунктах з метою зменшення ризиків травмування дітей. Профілактичні заходи діють на всіх деокупованих територіях. Цього разу поліцейські зустрілися з дітьми смт. Новоселівка.

Як поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів, під час відпочинку біля водойм, у разі повітряної тривоги – на теоретичній частині зустрічі дітям нагадали правили безпеки, а на практичній – продемонстрували засоби індивідуального захисту та спеціальні засоби поліцейських.

Діти залюбки фотографувалися з кожним з представлених зразків та розпитували про цікаві випадки, які трапилися на службі у правоохоронця.

Так пройшов незабутній день спілкування дітей з місцевими правоохоронцями. На згадку про зустріч ювенальні інспектори подарували дітям світловідбиваючі браслети та шкільну канцелярію.

Краматорське районне управління поліції Донецької області