Додому Новини Лиманщини

Газ у Лимані досі є не всюди, але ситуація покращується

Фото - Донецькоблгаз

У деокупованому Лимані на Донеччині роботи з повернення газопостачання тривають. Наразі газ є у приватних будинках міста, а також у селах Рубці, Коровій Яр, Лозове, Дробишеве та Яровая.

Загалом протягом 2023 року газопостачання вдалося відновити у 14 населених пунктах на Донеччині. Ще у січні 2023-го газ повернули до Краматорська, Костянтинівки, Слов’янська, Мирнограда, Дружківки та Покровська, які були без газу від травня 2022 року.

У Донецькоблгазі зазначили, що роботи з повернення газопостачання до Лиманської громади є складними через значні руйнування комунальної інфраструктури. Зокрема, зруйновані газороздільні системи до багатоповерхівок міста.

“До війни у Лимані налічувалося понад 9 тисяч абонентів, з яких 5 тисяч — квартири. Через зруйновані комунікації багатоповерхового сектору повернути газ до цих будинків неможливо. Нині там мають можливість користуватися газом більше ніж 1600 абонентів приватного сектору”, – пояснили у компанії.

Газовики сподіваються, що з часом вдасться відновити газопостачання і до багатоповерхівок Лиману. Однак для цього потрібно буде провести масштабні ремонтні роботи.

Нагадаємо, Лиман: газ є, але дров у запасі (фото, відео).