Додому Новини Лиманщини

ДИТЯЧИЙ МАЛЮНОК – КРОК  ДО  ПЕРЕМОГИ

Учора, у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка, відбулась презентація виставки дитячих малюнків «Я – з родини журналістів», котра була присвячена Дню журналіста України.

Презентував її голова Національної спілки України Сергій Антонович Томіленко. Він привітав всю журналістську аудиторію з цим Днем і вже у котрий раз зробив наголос на те, що журналісти важливі.

Всі присутні заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих колег. Вічна їм слава!

На зустріч прийшли відомі телеведучі України Андрій Ковальський зі своїми дітками (ІСТV) та автор проєкту «Зе інтерв…» Анатолій Анатоліч. Їх малеча виставила прекрасні малюнки про своїх талановитих та сміливих батьків, які весь час на вістрі злободенних подій.

Особисто  я не зміг втриматися, щоб не зробити світлину з Андрієм Ковальським, людиною яка пережила теж, що і я. Втратила житло. Як ви, шановні читачі, пам’ятаєте, не так давно у його квартиру у Києві влучила ворожа вибухівка. Тим більше він спортивний оглядач на своєму каналі. А «Пасновини»,  теж не останні у спортивних медіа країни. Тож я вручив Андрію свій альманах «Стадіон життя» та свіжоспечений номер «Зорі» від 6 червня 2024 року, де присутні «Пасновини». 

 А мені особисто,  було дуже приємно бачити у перших рядах малюнків твори лиманських братів Білоус: Володимир – 11 років  та  Олександр – 15 років. Здорово! Полюбуйтесь, шановні земляки,  малюнком цих хлопчиків. Молодці! 

І такі виставки відбулися у багатьох регіонах нашої країни зі знаком оклику!

Також на  урочистому заході було представлено перший у 2024 році друкований випуск видання «Вечірній Київ», котре нині видає Київський столичний університет ім. Бориса Грінченка. Презентували видання редактори та автори публікацій, які повернули друковане видання до рук киян. А головний редактор Тамара Куцай запевнила, що «ВК» висвітлюватиме сучасний Київ з усіма його проблемами  й пошуками рішень.  

  Всі присутні, цієї шедевро – журналістської виставки, отримали у подарунок – перший примірник відновленого  «ВК». До речі, газети зі 118-річною історією. І цей номер столичного видання «Вечірній Київ» – теж історія. Безумовно!

Національна спілка журналістів України знайшла зірочку у малюночках дітей для людей, які сповнені духовною силою тільки для ПЕРЕМОГИ!

ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ!

На знімках: С. А. Томіленко; малюнки діточок; Олександр Пасічник і Андрій Ковальський.

Нагадаємо: “Дитинство, вбите війною…”: Вшанування пам’яті загиблих дітей (Відео)