Додому Новини Лиманщини

День пам’яті Героїв Небесної Сотні: вшанування подвигу освітянами та школярами

Фото з ФБ Освіта Лиманщини

20 лютого Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні – день, коли ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу та демократію. Цьогоріч ми вшановували Героїв вдесяте. 

Нагадаємо: Реквієм Небесній Сотні: Пам’ятаємо героїв.

Здобувачі освіти ОКП Шандриголівського ліцею також долучилися до вшанування пам’яті Героїв. Під час виховних заходів у селах Рубці та Шандриголове вони згадали про події Революції Гідності, вшанували світлу пам’ять загиблих та висловили щиру вдячність за їхню жертовність.

Фото з ФБ Освіта Лиманщини

Також 20 лютого 2024 року освітяни Лиманської громади долучилися до онлайн-заходу “Символ молодіжного супротиву”, присвяченого Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Захід організували за ініціативи управління освіти Лиманської міської ради.

Учні та вчителі з усієї Донеччини взяли участь у різноманітних тематичних заходах, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув за свободу та гідність України.

Молодші школярі переглянули аудіоказки “Нові часи, нові герої”, які розповіли їм про події Революції Гідності доступною та зрозумілою мовою.

Для учнів середньої ланки були проведені інтерактивні заходи з елементами квесту “Майдан: усна історія” та вікторини “Що ти знаєш про Революцію гідності?”.

Фото з ФБ Освіта Лиманщини

Учителі предмету “Захист України” у старших класах провели уроки-реквієми “Вистоїмо – переможемо!” та уроки мужності “Герої не вмирають!”.

Учні долучилися до виготовлення паперових янголів як символу всіх загиблих героїв України та провели тиху акцію “Ангели пам’яті”.

Фото з ФБ Освіта Лиманщини

Під час заходів лунали гасла: “Народ мій рідний бережуть лелеки, що відлетіли сотнею далеко…”, “Залишаємося гідними своїх Героїв!”.

Освітяни Лиманщини глибоко шанують пам’ять Героїв Небесної Сотні та вірять, що їхня самопожертва не буде марною.

Слава Україні! Героям слава!