Додому Новини Лиманщини

Реквієм Небесній Сотні: Пам’ятаємо героїв

18 лютого 2024 року в Бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка у м. Лиман відбулася патріотична година “Реквієм небесній сотні”, присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, “Моя країна-Україна”: виставка-інсталяція до Дня Державного Гербу бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка в Лимані.

Захід підготувала та провела бібліотекарка Світлана Петренко.

Під час заходу користувачі бібліотеки дізналися про криваву лютневу історію Революції Гідності та про героїв, які віддали своє життя за Україну. Світлана Петренко згадала поіменно героїв Небесної Сотні, які загинули у ті дні.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.

Захід мав на меті виховати у дітей та молоді почуття патріотизму, гідності, національної свідомості, а також поваги до тих, хто ціною власного життя відстоював свободу та демократію в Україні.

“Мільйонам українців події на Майдані допомогли усвідомити, що бути патріотом України – це значить не лише безмежно любити свою країну, піклуватися про неї, працювати на її благо, а й віддати за неї своє життя”, – підкреслила Світлана Петренко.

Бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка у м. Лиман і надалі буде проводити заходи, спрямовані на виховання патріотизму та національної свідомості у молодого покоління.