Додому Новини Лиманщини

День Гідності та Свободи: діти Лиману творять майбутнє України

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Пам’ятну дату ввели, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про ці події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Бібліотека для дітей ім.Т.Г. Шевченка Лиманської ОТГ також долучилась до цього свята і провела майстер-клас з виготовлення патріотичного браслету “Очима наших дітей” з користувачами – учнями 3 класу Лиманського ліцею №4 (кл. Керівник Тертична А.А.)

Присутні на заході дітиприйняли участь у майстер – класі з виготовлення патріотичного браслету, продемонстрували неабиякі творчі здібності. Також до участі у заході були залучені працівник Криволуцької бібліотеки Задорожня Н.О.В заході разом з читачкою Остроушко Вікторією, ученицею  Лиманського ліцею 11клас, яка прочитала вірш Н. Бондаренко “Моя незламна Україна”.

 Ведуча заходу Парфьонова О.А. наголосила на тому, що якщо країна вистояла на майдані – у війні переможемо обов’язково! 

Нагадаємо, “Найдзвінкіше слово рідне” – онлайн-захід від бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка.