Додому Новини Лиманщини

20 дітей з громад Краматорського району, у тому числі і Лиманської,  вирушили з ознайомчим візитом до Латвійської Республіки

Співпраця між Краматорським районом та Латвійською Республікою розпочалася навесні 2021 року, коли у Слов’янську  було відкрито Почесне Консульство. Після початку  повномасштабного вторгнення росії на територію України громади району неодноразово отримували підтримку  від урядовців та осередків  громадянського суспільства Латвії.

Наразі завдяки співпраці між Краматорською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією, Почесним Консулом Латвійської Республіки у Донецькій області Олександром Павенком та організацією «Voluntieris. Iv» 20 дітей  з громад Краматорського району, у тому числі і Лиманської,  вирушили з ознайомчим візитом до Латвійської Республіки.

Цей візит влаштовано задля підтримки дітей  Краматорського району у форматі рекреаційних заходів. Вже за два дні перебування малечі у Латвійській Республіці діти взяли участь у спортивних, пізнавальних змаганнях, а також у прогулянках Балтійським морем та кемпінгом Ganibas – Nometnu vieta – Ganibas Camp site.

Дякуємо нашим Латвійським партнерам за підтримку українців, за організацію своєчасної психологічної допомоги дітям Краматорського району. Для нас ця співпраця дуже цінна.

За перебігом відпочинку ви зможете спостерігати на інформаційних каналах райдержадміністрації , а ще ми будемо детальніше розповідати про всіх партнерів та організаторів цієї поїздки. 

Тримаємося разом. Разом до перемоги!