Додому Запитуйте - відповідаємо!

«ЯК ОДНОЧАСНО ОФОРМИТИ ПАСПОРТИ СОБІ ТА ДІТЯМ?» – Лілія ХРУСТАЛЬОВА, жителька селища Ямпіль

З 15 травня 2023 року громадяни України можуть одночасно оформити паспортні документи собі та дітям. Це стало можливим завдяки запуску експериментального проекту Державної міграційної служби.

Перебуваючи у підрозділі міграційної служби, один із батьків може одночасно оформити:

  • ID-картку та паспорт для виїзду за кордон собі;
  • ID-картку та закордонний паспорт собі та закордонний паспорт своїй дитині до 14 років;
  • ID-карту собі та закордонний паспорт своїй дитині до 14 років.

Для отримання послуги необхідно подати заяву та відповідні документи до підрозділу ДМС, центру обслуговування “Паспортний сервіс” в Україні чи за кордоном або в ЦНАП.

Якщо дитині, якій оформлюють закордонний паспорт, виповнилося 12 років, її присутність під час подання документів обов’язкова.

Нагадаємо, українцям, яким виповнилося 25 або 45 років з 13.03.2020 до 24.01.2022, необхідно вклеїти фото в паспорт до 1 серпня поточного року. Якщо цього не зробити – паспорт підлягає обміну на id-карту.

Спеціалісти ЦНАП

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».