Додому Запитуйте - відповідаємо!

Наш земляк Андрій Володимирович Шепілов запитує у працівників міської ради: «Коли відбудеться новий заїзд у дитячий медичний центр психологічної ребілітації «Джерело» м. Київ?

Лиманська міська рада продовжує свою ініціативу допомагати дітям громади відпочивати у дитячому медичному центрі психологічної реабілітації «Джерело» м. Київ. Новий заїзд відбудеться з 06.09. по 19.09. Можуть поїхати діти з 6 до 12 років, які мають статус ВПО та проживали та вчились у Лиманській громаді Донецької області. Відпочинок безкоштовний. Бажаючи пишіть  або дзвоніть 0501014221 Олена. Це вже 4 група дітей, які поїдуть на відпочинок в «Джерело». Діти які там були, усі у захваті від умов. Хто вже відпочивав там не можуть знову звертатись, така політика Центру, допомогти відпочити більшому колу дітей.

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».