Додому Запитуйте - відповідаємо!

“Куди необхідно звернутись у разі зникнення особи безвісти за особливих обставин?”, – запитує жителька селища Зарічне Тетяна Григорівна Натальченко

Звертайтесь у відповідні органи:

  • Органи Національної поліції України за місцем знаходження заявника: 102
  • Національне інформаційне бюро телефон «гарячої лінії»: 1648 або +380442878165 або https://nib.gov.ua
  • Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин телефон гарячої лінії: 0800339247 або +3809589604 21
  • Представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин в Донецькій області: +380972503791

Сім’ям, щоб подати дані про зниклих безвісти родичів потрібно звернутись до Представника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин в Донецькій  області.

Головне правило — за жодних обставин не розміщуйте в мережі Інтернет та в соціальних мережах фотографії зниклої безвісти особи у військовій формі, не зазначайте її звання, військову частину та будь-які інші дані, які зможуть  ідентифікувати її як військовослужбовця України.

Не повідомляйте інформацію про зниклого військовослужбовця в мережі Інтернет та чат-ботах навіть якщо сайт чи соціальна мережа зазначають про себе як про українську пошукову платформу.

Розповсюджуючи інформацію будь-де, крім офіційних органів влади України, ви можете завдати непоправної помилці.

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».