Додому Запитуйте - відповідаємо!

До директора лиманського центру зайнятості Т.А. Єрьоменко дізнавалася про існуючі вакансії на роботу Олена Анатоліївна Корсовецька. І отримала відповідь:

ВАКАНСІЇ на 01.09.2023 року:

лікар-офтальмолог; лікар-кардіолог; лікар-отоларинголог, головний бухгалтер, спеціаліст державної служби, юрист, інженер з охорони праці, рентгенолаборант, адміністратор, перукар, продавець-консультант, продавець продовольчих товарів, кухар, контролер-касир, касир, контролер водопровіднрого господарства, матрос-рятувальник, водолаз, мийник автомобілів, монтувальник шин, електрогазозварник, муляр, тесляр, маляр, штукатур, тракторист, водій навантажувача,  водій автотранспортних засобів, електромонтер контактної мережі, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, підсобні робітники на тимчасові роботи.

Консультації за телефоном 0958936556.

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».