Додому Новини регіону

Жителька Мукачева оштрафована за ігнорування повістки до військкомату

Фото: відкриті джерела

Нагадаємо: Україна: час мобілізувати жінок на військову службу?

Мукачівський міськрайонний суд визнав винною місцеву мешканку Ольгу Кулю в ухиленні від військового обліку. Жінка проігнорувала повістку до ТЦК для проходження військово-лікарської комісії, за що отримала штраф у розмірі 5100 гривень.

Згідно з вироком суду, винесеним 13 травня, Ольга Куля є військовозобов’язаною, оскільки має середню спеціальну медичну освіту (сестринська справа), хоча наразі не працює. 9 квітня їй було вручено повістку для проходження військово-лікарської комісії з попередженням від начальника ТЦК про необхідність виконання вимог законодавства щодо військового обліку і надання відомостей про стан здоров’я. Проте, обвинувачена повістку проігнорувала.

Під час судового засідання Ольга Куля визнала свою вину та попросила призначити їй покарання у вигляді штрафу. Суд також взяв до уваги, що обвинувачена не має судимості і не перебуває на обліку у психіатра та нарколога.

Дослідивши всі матеріали справи, суддя Наталія Морозова визнала Ольгу Кулю винною в ухиленні від військового обліку і призначила їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 5100 гривень. На вирок може бути подана апеляція.