Додому Новини регіону

Загроза з глибин: Чорноморські ракетоносії РФ тримають Україну в напрузі

Фото: GettyImage

Нагадаємо: Чому ракети Х-101 менш точні вночі, але ворог все одно їх використовує?

Незважаючи на значні втрати та обмежений контроль над Чорним морем, Росія все ще володіє ракетоносіями, що робить ймовірним новий масований ракетний удар по Україні.

Хоча активність ворожої армії в акваторії Чорного моря значно погіршилась, ракетоносії з “Калібрами” на борту залишаються в базах окупантів.

“Незважаючи на те, що росіяни не можуть активно діяти в акваторії Чорного моря, в базах у них все одно стоять уже завантажені “Калібрами” ракетоносії. Небезпека залишається високою. Завантажено 50 ракет”, – повідомила спікерка ОК “Південь” Наталія Гуменюк.

Загальна кількість ракетоносіїв РФ становить 9 одиниць, включаючи надводні та підводні кораблі.

За словами Гуменюк, протягом останнього місяця окупанти двічі виводили ракетоносії на бойове чергування перед масованими дроновими атаками. Це свідчить про те, що ракетоносії можуть бути задіяні в будь-який момент.

“Щоразу саме підводні ракетоносії вони виводили, що свідчить про те, що вони побоюються ударів українськими морськими дронами і БПЛА. Очевидно, що підводний корабель простіше вберегти від такого типу загроз”, – зазначила Гуменюк.