Додому Новини регіону

ВПО з Краматорська та Маріуполя отримують допомогу у відновленні емоційного здоров’я та вивченні української мови

У центрах підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Дніпрі, Києві, Черкасах, Івано-Франківську та Одесі проходять заходи, спрямовані на відновлення емоційного здоров’я та вивчення української мови.

У центрі підтримки ВПО Краматорського району «Ми разом» у Дніпрі проведено тренінг з емоційного благополуччя жінок. За допомогою тілесних вправ та арт-терапевтичних технік учасники тренінгу змогли розкрити свій творчий потенціал та впоратися зі стресом та тривогою.

У хабі «Наш Краматорськ. Ми разом усе подолаємо» у Києві проведено майстер-клас «Чарівна квітка» для жінок. Майстер-клас був присвячений темі подолання стресу та тривоги. Учасниці майстер-класу навчилися створювати красиві квіти з паперу, які допомагають відволіктися від негативних думок та відчуттів.

У центрах підтримки мешканців міста Маріуполь та Маріупольського району «ЯМаріуполь» у містах Черкаси, Івано-Франківськ та Одеса створено мовні клуби. У мовних клубах відбуваються заняття зі вдосконалення володіння українською мовою. Заняття проводять досвідчені педагоги, які допомагають учасникам клубів подолати мовний бар’єр та впевнено спілкуватися українською мовою.

Заходами було охоплено понад 50 осіб, які вдячні за культурне дозвілля, яскраві враження та гарний настрій.

Ці заходи є важливим кроком у відновленні емоційного здоров’я та соціальної адаптації ВПО. Вони допомагають людям, які були змушені покинути свої домівки через війну, знайти підтримку та відчути себе частиною українського суспільства.

Нагадаємо, для дітей ВПО Краматорського району влаштують новорічні свята у Дніпрі.