Додому Новини регіону

Військовий квиток у «Дії»: бути чи не бути?

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заінтригував українців, заявивши про можливість появи військового квитка у популярному додатку «Дія».

Нагадаємо: Дія.Підпис: як отримати та як використовувати для електронних послуг Пенсійного фонду.

«Там є певна логіка. Поки що не можу її спойлерити. Скажімо так, це може бути військовий квиток в «Дії». Проте, найімовірніше, його не буде. Зараз ми працюємо над цим проєктом окремо», – поділився Федоров у інтерв’ю Forbes.

Міністр підкреслив, що остаточне рішення щодо оприлюднення інформації про військовий квиток буде за Міністерством оборони.

«Це питання поки що опрацьовується. Буде правильно, якщо Міноборони першим анонсує новину в цьому напрямку», – уточнив він.

Згодом у виданні Forbes з’явилися уточнення щодо слів Федорова:

«Зараз разом з МОУ працюємо над запровадженням військового квитка. Він буде не в «Дії». У «Дії» також не буде військового електронного кабінету. Для цього буде створено окрему інформаційну систему на базі Міноборони. Повісток у «Дії» не буде теж», – наголосив міністр.

Варто зазначити, що 7 лютого Верховна Рада ухвалила законопроект про посилення мобілізації в першому читанні. Міністр оборони Рустем Умєров анонсував підготовку законопроекту до другого читання.

Питання про військовий квиток у «Дії» залишається відкритим. Чи буде він доступний у додатку, і якщо так, то в якій формі, покаже час.