Додому Новини регіону

В День Незалежності України за кордоном утворять ланцюг єдності: як приєднатися

24 серпня Україна відзначатиме 32 рік Незалежності. Масштабну акцію до свята планує провести ініціативна група проєкту «Ланцюг єдності» – створити живий ланцюг українців за кордоном і вільних людей вільного світу, які підтримують Україну. 

24 серпня, в День Незалежності України, українці, які за кордоном і люди вільного світу, виходитимуть на центральні вулиці міст за межами України і братимуться за руки, щоб утворити живі ланцюги єдності. Це символ єдності нашого народу. 

Головна мета цього заходу – ще раз привернути увагу світу до України, згуртувати міжнародну спільноту навколо України і під час акції подякувати країнам, в яких перебувають українці, за допомогу. Для організації і проведення всесвітньої акції створено сайт: https://freeworldgathering.com

Щоб взяти участь у «Ланцюгу єдності», треба зайти на зазначений сайт, знайти на мапі своє місто й відмітити на центральній вулиці точне місце, де плануєте стояти. Побачивши цю позначку, інші учасники зможуть стати пліч-о-пліч. Або ж можна знайти позначки тих, хто вже відмітився, й зайняти місце поруч, щоб продовжити ланцюг. Також кожен може стати координатором акції у своєму місті – на сайті є вказівки, як саме це зробити.