Додому Новини регіону

Увага! Нова хитра схема: соціальні виплати під час війни.

Шахраї використовують непросту ситуацію в країні, щоб ошукати людей і отримати доступ до їхніх фінансових ресурсів. Це стосується соціальних допомог, які обіцяють видати під час війни. Телефонні дзвінки або повідомлення, що надійшли на ваш мобільний пристрій, можуть здатися офіційними, проте це шахраї, які працюють з використанням підступних методів.

Шахраї будуть намагатися отримати вашу особисту інформацію, таку як повне ім’я, номер картки, пін-код, кодове слово та трьохзначний номер зворотньої сторони картки та термін її дії. Надавши ці дані, ви безсумнівно відкриваєте доступ до свого банківського рахунку шахраям, і вони можуть викрасти всі ваші заощадження.

Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська попереджає: Щоб не стати жертвою цієї хитрої схеми, слід дотримуватись наступного алгоритму дій:

  1. Негайно скидайте підозрілі дзвінки або повідомлення, припиніть комунікацію і не надавайте жодної особистої інформації.
  2. Зверніться до своїх близьких, родичів або представників влади, щоб перевірити, чи існує така програма соціальної допомоги, яка стосується вас.
  3. Якщо ви підозрюєте шахрайство, повідомте про це поліцію за номером 102.

Пам’ятайте, що ваша обережність і уважність – це найкращий спосіб захиститися від шахраїв. Не ставте під загрозу свої фінанси та особисту інформацію.