Додому Новини регіону

Укрпошта запускає ініціативу «Диводій»

Діти в Україні можуть стати Диводіями та написати листи іншим дітям

Укрпошта спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускає нову ініціативу «Диводій». Мета ініціативи — показати дітям, що вони можуть бути творцями добра та радості для інших.

Щоб стати Диводієм, потрібно взяти чистий аркуш паперу та написати чи намалювати щось тепле і світле для іншої дитини. На конверті потрібно написати «від Диводія» та адресу: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001, Україна. Поштову марку клеїти не обов’язково. Листи та малюнки приймаються до 15 грудня.

«Діти в Україні долають чимало труднощів, тож давайте допоможемо їм мріяти якомога більше. Ініціатива “Диводій”, яку запустили ЮНІСЕФ та Укрпошта, дає кожній дитині надію на краще майбутнє та дарує святкове тепло», — зазначив Голова Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде.

З 21 грудня дитячі листи будуть розвезені по всій Україні. Кожен лист знайде свого маленького отримувача.

«Щороку Укрпошта незримо об’єднує тисячі людей по всьому світу, доставляючи листівки, листи та подарунки. Ми не знаємо, чого очікувати у грудні, але знаємо, що можемо привнести самі — трішки дива для кожного. Стати Диводіями. Для себе, знайомих і маленьких незнайомців», — прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Укрпошта запрошує гостей до Новорічних поштових резиденцій, що зосереджені по всій країні, — спілкуватися зі Святим Миколаєм та його помічниками, писати листи й ділитися найомріянішим та найпотаємнішим з іншими дітлахами у куточках «Диводій», загадувати бажання та вірити безмежно у їх здійснення.

Афіша грудневих диводійств від головної пошти країни

  • 1 грудня: відкриття Новорічних поштових резиденцій
  • 2, 3 грудня: аніматори у Новорічних поштових резиденціях
  • 6 грудня: вихід нової марки до Дня Святого Миколая
  • 6–15 грудня: майстер-класи від ЮНІСЕФ у дитячих куточках «Диводій»
  • 21 грудня: старт розвезення дитячих листів по всій країні
  • 22 грудня: вихід нової марки до Різдва Христового

Нагадаємо, Укрпошта доставляє допомогу жителям Сіверська під обстрілами.