Додому Новини регіону

Українська залізниця знаходить креативні рішення для подолання проблеми з нестачею поїздів на напрямку до Краматорська

З Києва новий поїзд буде вирушати на свою подорож о 20:42 в непарні дні, і прибувати в Слов’янськ о 06:48 наступного дня.

З 11 липня Українська залізниця розширить маршрут поїзда №101/102 Херсон – Київ до Слов’янська. За даними прес-служби перевізника в Telegram, з 12 липня поїзд розпочне свої рейси зі зміненим графіком у зворотному напрямку через Полтаву.

Поїзд з Києва буде вирушати на свою подорож о 20:42 в непарні дні і прибувати в Слов’янськ о 06:48. Зі Слов’янська поїзд буде відправлятися о 09:45 в парні дні і прибувати в столицю о 20:30.

Крім цього, Донецька залізниця організовує спеціальний приміський електропоїзд між Слов’янськом і Краматорськом, який буде синхронізований з прибуттям і відправкою поїздів Київ-Херсон.

Таким чином, наряду з регулярними рейсами до столиці, пасажири з Донеччини отримають нові з’єднання з такими напрямками як Корсунь, Сміла, Долинська, Миколаїв. А для пасажирів з Херсонщини: Гребінка, Лубни, Миргород, Полтава-Київська, Красноград, Лозова.

Прес-служба також нагадує, що наразі до Донеччини курсують наступні поїзди: №712 Київ – Краматорськ, №192 Одеса – Краматорськ, №104 Львів – Краматорськ.

Квитки можна придбати через мобільний додаток, чат-ботів, на офіційному сайті та в касах Української залізниці.