Додому Новини регіону

Українці отримають гроші на вивчення англійської

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що в рамках національної програми Future Perfect українці матимуть змогу отримати грошову допомогу для вивчення англійської.

“Ми любимо майбутнє, готуємо майбутнє й робимо це свідомо, щоб капіталізувати країну. Щоб кожен в Україні став більше заробляти і міг себе повноцінно реалізувати. І цей проєкт допоможе пришвидшити результат”, – написав Федоров у колонці для Forbes.

За словами міністра, нові проєкти в рамках програми Future Perfect запускатимуться майже щомісяця. Зокрема, для українців готують у форматі “єПідтримка” грошову допомогу для вивчення англійської.

“Схожий проєкт реалізували з “ковідними” сертифікатами, коли українці купували книги, ходили в спортзали. Цей досвід використаємо, щоб українці активніше вивчали мови”, – додав Федоров.

Вже зараз українці можуть вивчати англійську мову безкоштовно на платформі Promova. Для цього необхідно авторизуватись в застосунку Promova за допомогою “Дії”. Після перевірки “Дія.Підписом” ви отримаєте безоплатний преміумдоступ на 3 роки.