Додому Новини регіону

Україна розпочала переговори про вступ до ЄС: це історична подія

Лідери країн Євросоюзу 14.12 погодили рішення про початок переговорів щодо вступу України до Союзу. Це історичне рішення, яке є черговим кроком на шляху України до євроінтеграції.

Нагадаємо, нові правила в’їзду до ЄС з 2024 року! Підготуйте 7 євро

В.о. начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз привітав українців з цією подією на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

“Україна починає переговори про вступ до ЄС. Це історічне рішення лідерів ЄС! У цей час десять років тому українці по всій країні стояли на Євромайданах — і сьогодні мрія про євроінтеграцію стала ще на крок ближчою.

І скільки б часу не зайняли переговори, вже зараз ми маємо чіткий сигнал: колективний захід готовий підтримувати нас, скільки це буде необхідно.

Незважаючи на повномасштабну війну, нашим дипломатам вдалося переконати європейських лідерів: Євросоюз у сучасному світі неможливий без України.

Не можу навіть уявити, яких зусиль це коштувало Президенту України та всьому нашому дипломатичному корпусу.

Вітаю всіх українців! Ми це вибороли і заслужили. Разом!”

Ігор Мороз також наголосив, що це однозначно найкраща та найголовніша новина на сьогодні.

Це рішення є важливим кроком на шляху до побудови європейського майбутнього для України. Воно є також потужним сигналом підтримки України з боку міжнародної спільноти в умовах російської агресії.