Додому Новини регіону

Україна готується до “важкого періоду” на фронті: Буданов попереджає про загострення ситуації з середини травня

Фото: УНІАН

Нагадаємо: Буданов: Росія готує наступ на Донбасі, рухатиметься на Покровськ

Очільник Головного управління розвідки України Кирило Буданов попереджає, що на Україну чекає “досить важка ситуація на фронті” найближчим часом.

В інтерв’ю BBC Україна Буданов зазначив, що з середини травня окупанти планують активізувати наступ на декількох напрямках. “Це буде важкий період. Середина травня, початок червня. Мова про все”, – підкреслив він.

Однак Буданов наголошує, що ситуація не катастрофічна і Україна зможе здолати цю навалу. “Армагеддон не відбудеться, як багато хто зараз починає казати. Але проблеми з середини травня будуть”, – додав він.

Його слова підтверджує і військовий експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. “Зараз ворог дійсно активізує свій наступ з Білгородської області на Харківщину та на сході”, – зазначає він.

Мусієнко вважає, що загострення ситуації пов’язане з очікуванням Україною поставок зброї з США. “Вони дійсно активізовуються дещо раніше, адже розуміють, що Україна отримає підтримку. Тому буде непроста ситуація на фронті”, – прогнозує експерт.

Однак він вірить, що завдяки допомозі США та західних партнерів Україна зможе не лише вистояти, але й завдати ворогу відчутного удару. “Врешті-решт, я вважаю, на ворога чекатиме пастка. І буде дуже неприємний сюрприз”, – резюмує Мусієнко.

Україна готується до нового виклику. Наступні тижні стануть вирішальними для ходу війни.